Gwarancja najniższej ceny

Masaż Pianą

Wellness & SPA W Krainie Alicji zaprasza do skorzystania z  nowości - rytuały HAMMAM. Są to dwa wspaniałe masaże orientalne wykonywane w specjalnym-nowopowstałym- gabinecie przy  BASENIE. Aby przybliżyć naszą nowość zapraszamy do krótkiej lektury o tych rytuałach. 

MASAŻ PIANĄ - Hammam Turecki to rytuał polegający na dogłębnym oczyszczaniu i pielęgnacji ciała. Działa na organizm niezwykle regenerująco, odprężająco i odżywczo. Niesie ukojenie i wyciszenie dla sfery emocjonalnej i duchowej. Na wstępie korzystamy z kąpieli w łaźni parowej, w której ciepła para zwilża i zmiękcza skórę, a następnie otwiera pory, usuwając toksyny i przygotowując do dalszej pielęgnacji. Następnie masażysta peelinguje ciało za pomocą specjalnej rękawicy Kessa i czarnym mydłem. Następnie, za pomocą piany wykonywany jest masaż. Za sprawą mydeł, używanych do peelingu oraz do wytworzenia piany, których głównym składnikiem jest wyselekcjonowany olej z oliwek, skóra staje się nawilżona, oczyszczona, zregenerowana, miękka i sprężysta. Osoba masowana jest odprężona i zrelaksowana. Nieodłącznym elementem całego zabiegu są wonne olejki unoszące się w powietrzu, które koją zmysły.

Czas trwania: 1,5 h

Cena: 280,00 Dokonując zamówienia na Hammam przy rezerwacji pokoju cena rytuału to 250,00 

Hammam Marokański to odmiana masażu Hammam polegająca na wykonaniu peelingu całego ciała, który dogłębnie oczyszcza skórą – usuwa obumarłe komórki i wygładza. Na wstępie korzystamy z kąpieli w łaźni parowej, która otwiera pory, usuwając toksyny i przygotowując do dalszej pielęgnacji. Następnie peelinguje się całe ciało za pomocą rękawicy Kessa i naturalnego, czarnego mydła. W kolejnym kroku nakładana jest maska z glinki RHASSOUL. Działa ujędrniająco, odżywczo na skórę a jednocześnie zapobiega jej wysuszaniu. Punktem kulminacyjnym rytuału jest masaż ciepłym olejem arganowym zwanym „płynnym złotem Maroka”.  Używany od tysięcy lat przez kobiety marokańskie dla zachowania pięknego i młodego wyglądu, ten eliksir młodości ma silne działanie regenerujące i nawilżające skórę. Rozprowadzamy olej arganowy, delikatnie masując całe ciało. „Płynne złoto” to wspaniały skarb natury, który cudownie zamyka nasz rytuał piękna.

Czas trwania: 1,5 h

Cena 280,00 Dokonując zamówienia na Hammam przy rezerwacji pokoju cena rytuału to 250,00.

Przeciwwskazania do hammamów: choroby zakaźne (bakteryjne i wirusowe), nowotwór, choroby skóry, choroby serca, nadciśnienie,ciąża.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close