Relaxation zone

Salon Relaksu to strefa wyciszenia i bioodnowy. To miejsce gdzie można odpocząć i zregenerować swoje siły, znajduję się tu sauna sucha i jacuzzi.

Jacuzzi to tłoczone w wodzie pod wysokim ciśnieniem przez dmuchawy pęcherzyki powietrza, które zapewniają idealny hydromasaż -  ciepła woda opływa całe ciało i dzięki oddziaływaniu termicznemu oraz hydrostatycznemu zapewnia przyjemne rozluźnienie całego ciało i relaksuje, poprawia nastrój i zapewnia spokojny sen. Jest także doskonałym zabiegiem kosmetycznym – poprawia ukrwienie i ujędrnia skórę, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukując cellulit. Kobietom po porodzie przywraca sprężystość mięśni brzucha. 

W saunie suchej (fińskiej) panuje temperatura od 95-110 ºC, a wilgotność jest w zakresie 10 – 20%. Korzystanie z sauny znacznie przyśpiesza usuwanie zmęczenia psycho - fizycznego, stymuluje układ immunologiczny, hormonalny i przemianę materii. Jest doskonałym czynnikiem hartującym i pielęgnującym ciało stosowanym również w celu leczenia określonych dolegliwości (m. in. złagodzenia bólów mięśni) i zaburzeń funkcjonalnych organizmu: kłopoty z krążeniem krwi, układem oddechowym i odpornościowym. Działanie sauny suchej wzmacniają stosowane inhalacje z olejków zapachowych (eukaliptus, mięta), które mają bardzo korzystny wpływ na układ oddechowy.

Cennik: 45 zł /1 os./ 50min. - seanse indywidualne, na życzenie, wymagana rezerwacja 

* W Salonie Relaksu może przebywać minimum 2 osoby i maksymalnie 6 osób

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close