Gwarancja najniższej ceny

Restauracja

Najciekawsza restauracja w Nałęczowie

Nasz cichy i przytulny obiekt oferuje nie tylko komfort i wypoczynek, ale też uciechy dla podniebienia w  restauracji. Nasi goście często powtarzają, że styl i motyw Alicji w Krainie Czarów to coś dzięki czemu nasza restauracja wyróżnia się na tle innych w Nałęczowie

Restauracja serwuje dania tradycyjnej kuchni polskiej z nutą śródziemnomorskiej lekkości. Szef kuchni szczyci się tym, że  potrawy przygotowuje ze starannie wyselekcjonowanych produktów pochodzących wyłącznie od lokalnych dostawców. Serwowane dania wzbogaca wyjątkowa oferta win z różnych zakątków świata. 

Romantyczna kolacja w Nałęczowie

Wellness & SPA W Krainie Alicji to idealne miejsce na romantyczną kolację. Dysponujemy specjalnie przygotowaną na tę okazję Salą Kominkową, w której od razu poczują Państwo urok tego miejsca.

Gości biznesowych zapraszamy do kameralnej Sali Szklanej - idealnej do spotkań biznesowych. Dwie sale tematyczne razem z salą główną są w stanie pomieścić aż 120 osób.  Naszych Gości zapraszamy również na taras z widokiem na przepiękne Ogrody Alicji. Posiłek na świeżym powietrzu to zawsze ogromna przyjemność.