Gwarancja najniższej ceny

MAJÓWKA 2021 - tylko w Nałęczowie i tylko u nas

2021-03-15
MAJÓWKA 2021 - tylko w Nałęczowie i tylko u nas

Majówka w Nałęczowie

Maj to piękny miesiąc, który rok w rok oferuje mieszkańcom i turystom w Nałęczowie wiele atrakcji. Budząca się po zimie natura olśniewa urokiem. Wyjątkowe okolice Nałęczowa, przepiękne krajobrazy, niespotykane nigdzie indziej w Polsce lessowe wąwozy to idealne okolice na piesze wędrówki i rowerowe wycieczki. Niezależnie czy wybierzecie ruch pieszy czy rowerowy jak zawsze przychodzimy z pomocą aktywnym! Dysponujemy całą gamą zestawów kijków do nordic walking, a przyhotelowa wypożyczalnia rowerów kilka dni temu zameldowała, że wszystkie bicykle są już po zimowym przeglądzie i są w pełni gotowe na majowe wojaże.

Majówka w Nałęczowie to również niesamowita okazja, aby skosztować miejscowych przysmaków, zorganizować ognisko lub wystawnego grilla. Syk smażonych mięs w akompaniamencie świerszczy to muzyka dla uszu każdego, kto chce wypocząć w kontakcie z naturą. Nasz wspaniały ogród nadaje się w tym celu lepiej niż znakomicie, dlatego zgodnie z doroczną tradycją, również w tym roku pakiet majówkowy będzie inauguracją sezonu grillowego!

Ten krótki czas Majówki można wykorzystać na relaks w naszych gabinetach SPA& Wellness. W ciszy, przy kojącej muzyce i aromacie upajających zapachów, nasz personel wprowadzi Państwa w stan błogiego relaksu. Bogaty wybór rytuałów na twarz i ciało przeniosą każdego do świata. Przygotowaliśmy dla Państwa fantastyczną strefę basenową, w której będą mogli Państwo nie tylko popływać, ale również zrelaksować się pod grzybkiem wodnym, masażerem barków, gejzerem, a także wypocząć w łaźni parowo-rumiankowej.

To co czyni nasz tegoroczny pakiet wyjątkowym to długo wyczekiwane zarówno przez nas, jak i naszych Gości to ,że Majówka się ODBĘDZIE.

Nadal możecie rezerwować pobyt, wystarczy kliknąć w tutaj.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij