Gwarancja najniższej ceny

Odchudzanie po 60-tce

2021-07-22
Odchudzanie po 60-tce

Każdy z nas chcę dobrze wyglądać w każdym wieku. I nie chodzi zawsze o utratę wagi ze wzgledu na wygląd zewnetrzny. Jest to "skutek uboczny" procesu odchudzania.

Najważniejsze jest ZDROWIE. 

Przychodzi czas, kiedy nasz ogranizm zwalania. Dzieje się to po 50 roku życia a szczególnie po 60-tce. Mówimy wtedy: nie dam rady, to nie dla mnie, nie w tym wieku ... Nic bardziej mylnego! To jest właśnie czas na podjęcie zmian w swoim życiu. Odchudzanie to PROCES. Cierpliwość, samozaparcie to klucz do sukcesu ale i dobra zabawa! Nie podchoźdzmy do tego tak bardzo poważnie. Gotujmy z pasją - to nic trudnego i nie wymaga wiele czasu. Odrobina organizacji i w ciągu paru chwil danie jest na stole. Korzystajmy z produków dostepnych w danym sesonie, lokalnych. Nie trzeba kupować "egzotycznych" warzyw czy owoców. Zamianiajmy je na nasze polskie propdukty. Jeśli mamy możliwość - i oczywiście chcęci - przygotowujmy przetwory. Szczególnie KISZONKI -  to naturalne probiotyki. lekko strawne i mają bardzo wysoką wartość odżywczą (dużo witamin i minerałów oraz błonnika), a przy tym niewielką wartość kaloryczną. 

Ktoś zapyta - A co z ćwieczeniami?. Jak najbardziej ale nie wszytko na raz. Krótki spacer z koleżanką to też ćwiczenia! Idziesz na zakupy (małe) pieszo lub zaparkuj samochud dalej od sklepu. Nie korzystaj z windy - idź po schodach (ale nie na 10 pietro). Rób to powoli. Rower - jak najbardziej ale nie zmuszaj się. To ma być PRZYJEMNOŚĆ! Może w okolicy jest basen. Zapisz się i zachęć kogoś bliskiego dla towarzystwa. Wybież czas kiedy na basenie jest więcej osób w twoim wieku lub ją stwóż! na pewno pływalnia coś poleci. Spedzaj czas na tym co sprawia ci przyjemność! 

Zmiejając Swoje nastawienie do odchudzania, zmienisz Swoje życie! 

WCZASY ODCHUDZAJĄCE tylko u nas.  

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij