Gwarancja najniższej ceny

Sztuka Oddychania - pobyt w czasie Majówki

2021-04-19
Sztuka Oddychania - pobyt w czasie Majówki

W naszym obiekcie świadczymy usługi paramedyczne.

Jednym z takich pobytów jes pakiet "SZTUKA ODDYCHANIA", który organizujemy od 30.04 do 3.05.2021. W czasie pobytu skorzystasz z dwuch terapi zdrowotnych:

1. Terapia Tlenowa w komorze Hiperbarycznej - Polega na podawaniu pacjentowi tlenu w ciśnieniu wyższym niż atmosferyczne, nie przekraczającym 1,5ATA. Nadciśnienie ułatwia mu przenikanie przez tkanki i docieranie do źle ukrwionych lub chorych obszarów. Już po jednym zabiegu można odczuć wyraźną poprawę samopoczucia. Terapia w komorze jest przy tym przyjemna i nieinwazyjna. Wymaga jedynie wejścia do komory i zajęcia w niej wygodnej pozycji. Podczas sesji pacjenci leżą i relaksują się, mogą też np. czytać książkę.

Hiperbaryczna terapia tlenem jest bardzo pomocna jako wsparcie leczenia wielu chorób, począwszy od cukrzycy, przez schorzenia dermatologiczne, kardiologiczne i neurologiczne, a skończywszy na chorobach psychicznych. Przyspiesza gojenie ran po operacjach, stymuluje metabolizm, opóźnia procesy starzenia i zwiększa wydolność sportowców. 

Ostatnią zaletą, chyba najbardziej popularną dla korzystających z tlenoterapii hiperbarycznej, jest wspomoganie leczenia po covidowego. 

2. Terapia w Chacie Solnej - W mikroklimacie chaty solnej uwalniają się tak istotne dla zdrowia, dobrego samopoczucia człowieka oraz prawidłowej pracy i ochrony organów wewnętrznych pierwiastki jak jod, wapń, żelazo i magnez, potas, brom i selen, który wpływa szczególnie na wygląd i kondycję skóry, a także miedź, która ma silne działanie antygrzybiczne.

Wizyty w chacie solnej dostarczają organizmowi minerałów niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesów wewnętrznych i stymulujących je, dzięki czemu pośrednio wspomagają proces odchudzania oraz wzmacniają odporność. W czasie pobytu można podrzemać, czemu sprzyja zresztą wystrój wnętrza. W czasie snu organizm szybciej i efektywniej przyswaja mikro i makroelementy, a dzięki drzemce redukcja stresu jest bardziej skuteczna. Często w grotach solnych wykorzystywana jest także koloroterapia – światła o odpowiednich barwach mogą odpowiednio uspokajać i pomagać się wyciszyć, lub pobudzać i dodawać energii.

 

Aby skorzystać z dobrodziejstwa terapii wejdż na stronę http://www.wkrainiealicji.pl/majowka-2021-naleczow-hotel-z-basenem i zarezerwuj pobyt.  

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij