Gwarancja najniższej ceny

Weekend Boże Ciało

2021-04-26
Weekend Boże Ciało

Nie udało Ci się wyjechać na Majówkę? Nic straconego!

Czerwiec to przepiękny miesiąc. Dzieci z niecierpliwością oczekują na zakończenie roku szkolnego, rodzice na upragniony urlop, a nasz piękny Nałęczów kipi życiem już w pełni rozbudzony po zimowy śnie. Również w czerwcu przypada święto Bożego Ciała, dzięki któremu zyskujemy kolejny długi weekend. Jest to niepowtarzalna okazja na krótki przedwakacyjny wypad. Oczywiście jak przy każdej takiej okazji serdecznie polecamy przyjazd do Nałęczowa, do naszego hotelu Wellness & Spa W Krainie Alicji.

Jak zawsze przygotowaliśmy dla naszych gości specjalny pakiet, dzięki któremu wypoczynek będzie nie tylko cudownie relaksujący, ale również przyjemnie tani.

Na nasz specjalny pakiet zapraszamy wszystkich w dniu 3 czerwca 2021. Wypoczynek w Nałęczowie i naszym hotelu połączony będzie z wieloma atrakcjami. Pakiet Boże Ciało - Weekend Czerwcowy zawiera w sobie kilka specjalnych usług, z których każdemu polecamy skorzystać.

Czymże, byłby pobyt w naszym hotelu bez skorzystania z oferty Wellness & Spa. Jest to sposób na młodość, długowieczność oraz dobre samopoczucie. Polecamy kobietom i mężczyznom bez względu na wiek i stan ciała.

Relaks to jednak nadal nie wszystko, zadbamy również o zdrowie gości, dlatego pakiet wiąże się również z Seansów w naszej Chacie Solnej.

 

 

  

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij