Gwarancja najniższej ceny

Thalion zabiegi na ciało

Zanurz się w oceanie piękna, pozwól sobie na relaks i wypoczynek, daj się ponieść zmysłom. Rytuały zabiegowe ciała Thalion to połączenie naturalnych morskich ekstraktów i nowoczesnej technologii, w tworzeniu unikalnych, zindywidualizowanych procedur thallasso, Wyjątkowe ceremonie piękna, opracowane z najwyższą starannością, niosą spektakularne efekty, przywracają harmonię i równowagę. Wybierz swój indywidualny program zabiegowy, Twoje ciało poczuje różnicę....

 

Morze jest jak niezwykły ogród, przechowujący nasze wspomnienia i historię. Obfitujące w różnorodne formy życia jest jak cudowny lek. Przestrzegając reguł, którymi rządzi się natura odnajdziemy klucz do wewnętrznej równowagi psychicznej i fizycznej.

Algi, źródło życia, funkcjonują na ziemi od czasu jej narodzin. W wyniku osmozy koncentrują w sobie całe bogactwo podwodnego świata: mikro i makroelementy, witaminy, aminokwasy, białka, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu.

Wysokie podobieństwo między osoczem ludzkiej krwi, a wodą morską pozwala naszemu organizmowi na drodze osmozy absorbować wszystkie związki zawarte w wodzie morskiej i algach, niezbędne do prawidłowego działania i dobrego samopoczucia.

Każda alga i roślina przybrzeżna zawiera specyficzne molekuły, które skoncentrowane w ekskluzywnych składnikach aktywnych, zapewniają produktom i zabiegom THALION niezaprzeczalną efektywność działania.

W poniedziałki gabinety Spa są zamknięte. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij