W Krainie Alicji - Wellness and Spa  - Infoturystyka
 NOCLEGI Na��cz�w i okolice, noclegi od 20 z�, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
Kwatery - NOCLEGI Na��cz�w i okolice, noclegi od 20 z�, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
 NOCLEGI Kazimierz Dolny i okolice, noclegi od 20 z�, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
Gwarancja najniższej ceny

Biznes

Wellness & SPA " W Krainie Alicji"  to miejsce, gdzie zorganizujesz zarówno spotkanie biznesowe jak i dużą konferencje wraz z udanym wypoczynkiem i relaksem dla wszystkich Gości.

CO NAS WYRÓŻNIA?

LOKALIZACJA – Znakomite położenie: na wjeździe do Nałęczowa od strony Warszawy przy głównej ulicy od frontu, a za obiektem piękny, kameralny i dyskretny ogród z miejscem do wypoczynku z dala od ulicznego zgiełku. Bezpłatny parking pomieści wiele samochodów, jak również autokary.

ELASTYCZNOŚĆ – Oferty dostosowane do charakteru spotkania i wymagań zamawiającego. Każda propozycja jest spersonalizowana, tak aby Goście czuli się u nas wyjątkowo. 

ATRAKCJE – Bogata oferta dodatkowych atrakcji po szkoleniu: BASEN z łaźnią parowo-rumiankową oraz wieloma atrakcjami wodnymi, Wellness & SPA , sala fitness, ogród Alicji, Ruska Bania oraz Chata Solna.

INTEGRACJA – Proponujemy różne możliwości spotkań integracyjnych: bankiety tematyczne, domek grillowy, ogniska i wiele innych.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij