W Krainie Alicji - Wellness and Spa  - Infoturystyka
 NOCLEGI Na��cz�w i okolice, noclegi od 20 z�, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
Kwatery - NOCLEGI Na��cz�w i okolice, noclegi od 20 z�, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
 NOCLEGI Kazimierz Dolny i okolice, noclegi od 20 z�, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
Gwarancja najniższej ceny

Oferta

Planujesz organizację szkolenia lub spotkania integracyjnego dla pracowników? Chcesz przeprowadzić ważne rozmowy z kontrahentami lub rekrutację? Wellness & SPA "W Krainie Alicji" to gwarancja udanego i profesjonalnie przygotowanego spotkania.   

Sale szkoleniowe dają elastyczne możliwości aranżacji wg potrzeb osoby prowadzącej spotkanie. Zapewniamy serwisy kawowe całodzienne lub jednokrotne wg. ustalonego zamówienia. Profesjonalna obsługa zadba o Państwa wygodę.   

Pokoje przez nas oferowane spełniają oczekiwania Gości przyjeżdżających w sprawach służbowych jak również tych, którzy chcą cieszyć się wypoczynkiem z rodziną.

  • 23 pokoje 2os Standard Twin lub Double
  • 9 pokoi 2os Ekonomic Twin
  • 2 pokoje 3os Standard Triple 
  • 1 pokój Studio 4os
  • 1 pokój 2os Apartament Niebieski
  • 1 pokój 2os Apartament Pomarańczowy

W restauracji przygotujemy uroczyste bankiety, kolacje z klientami w osobnej sali lub imprezy integracyjne z muzyką. Nasze menu to kuchnia polska z nutą śródziemnomorskiej lekkości. W domku grillowym, gdzie klimat sprzyja nieformalnym spotkaniom, podamy potrawy przygotowywane na „żywym ogniu”. W ogrodzie zorganizujemy biesiady przy ognisku w różnych stylach np. Noc Świętojańska.

Wellness & SPA „W Krainie Alicji” to również wypoczynek i relaks. Czeka na Państwa nowo otwarty Basen z atrakcjami, gabinety Wellness & SPA z bogatą ofertą zabiegów na ciało i twarz. W ogrodzie , w altanie nad wodą lub na tarasie, z kubkiem herbaty, odprężą się Państwo po pracowitym dniu.

Zapraszamy do kontaktu a przygotujemy indywidualną ofertę dla Państwa Firmy.

Dział sprzedaży (8:00 – 15:00, poniedziałek - piatek)

grupy@wkrainiealicji.pl

tel: 81 50 15 125, 609 925 609

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij