Gwarancja najniższej ceny

Wesela

 „W Krainie Alicji”  Młode Pary dostają coś więcej niż tylko organizację samego wesela. Zdejmując ciężar obowiązków związanych z organizacją przyjęcia weselnego, dajemy Młodej Parze coś bardzo cennego – czas, który poświęcić mogą sobie i swoim bliskim.

Wesele „W Krainie Alicji” to nie tylko menu w różnych wariantach, wspaniała obsługa kucharska i kelnerska. To sala o niepowtarzalnym wystroju w klimacie „Alicji”. To urokliwy ogród oraz taras z kominkiem dający zmęczonym zabawą Gościom relaks i odpoczynek a Młodej Parze piękny plener do zdjęć.

Dla zdecydowanych na ślub poza murami Urzędu Stanu Cywilnego oferujemy nasz „Ogród Alicji” do Ślubów Plenerowych. Wśród kwiatów i zieleni, odpowiednia aranżacja sprawi, że Wasz ślub będzie niezapomniany.

Doradzimy w kwestii organizacji atrakcji dla Gości, możemy również zamówić animacje i opiekę dla najmłodszych uczestników przyjęcia.

Po dniu i nocy pełnych emocji oraz zabawy zapraszamy Gości na odpoczynek do naszych pokoi hotelowych. Stylowo urządzone, ciche zapewnią komfort snu. Dnia następnego podamy późne śniadanie, aby każdy mógł się wyspać. Państwo Młodzi otrzymują od nas pobyt w naszym Apartamencie.    

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij