Hammam - podróż do Orientu

 • 30% zadatku za pobyt
 • HB – Śniadanie i obiadokolacja

Pakiet "HAMMAM - Oczyszczająca Podróż do Orientu" OBEJMUJE*:

Pobyt wraz z wyżywieniem:

 • 2 Noclegi w pokoju Standard Double lub Twin
 • 2 Śniadania (8:00-10:00)
 • 2 Obiadokolacje serwowane (16:00-19:00)

Wybierz rytuał HAMMAM pasujący do Twoich potrzeb

Hammam Turecki to rytuał dedykowany dla osób apatycznych, sennych, z brakiem energii. Polega na dogłębnym oczyszczaniu i pielęgnacji ciała. Działa na organizm niezwykle regenerująco, odprężająco a zarazem energetycznie i odżywczo.

Ceremonię rozpoczynamy od kąpieli w łaźni parowej, w której ciepła para zwilża i zmiękcza skórę, otwiera pory, usuwając toksyny i przygotowując ciało do dalszej pielęgnacji. Następnie masażysta peelinguje całe ciało za pomocą specjalnej rękawicy Kessa i czarnym mydłem. Kolejnym krokiem jest MASAŻ ENERGETYCZNY za pomocą piany. Na koniec ciało zostaje namaszczone olejem arganowym.

Za sprawą mydeł, używanych do peelingu oraz do wytworzenia piany, których głównym składnikiem jest wyselekcjonowany olej z oliwek, skóra staje się nawilżona, oczyszczona, zregenerowana, miękka i sprężysta. Osoba masowana natomiast jest odprężona i zrelaksowana ale nie rozleniwiona – ten masaż pobudza do działania a umysł wolny od zmartwień i stresu.

Hammam Marokański to rytuał dedykowany dla osób nadmiernie pobudzonych. Polega na oczyszczaniu i pielęgnacji ciała. Działa na organizm niezwykle kojąco dzięki masce rozgrzewającej i odprężająco dzieki ciepłym olejom.

Ceremonię rozpoczynamy od kąpieli w łaźni parowej, w której ciepła para zwilża i zmiękcza skórę, otwiera pory, usuwając toksyny i przygotowując ciało do dalszej pielęgnacji. Następnie masażysta peelinguje całe ciało za pomocą specjalnej rękawicy Kessa i czarnym mydłem. Kolejnym krokiem jest zawinięcie ciała w mieszankę glinki Ghassoul, ziół takich jak pieprze i kurkuma oraz algi koralowej, która powoduje głębokie rozgrzanie i detoksykację, zapewniając tym samym oczyszczenie organizmu i łagodny relaks.Dopełnieniem podróży jest MASAŻ GŁEBOKO RELAKSUJĄCY, wygładzającym olejkiem arganowym, który wysubtelnia skórę, relaksuje zmysły słodkawą nutą zapachów orientu. Skóra nabiera wspaniałego blasku, jest delikatna, oczyszczona, a ciało i umysł zrelaksowane by teraz upajać się jaśminowym aromatem.

Atrakcje bezpłatne: 

 • Kryty, całoroczny BASEN z wieloma atrakcjami wodnymi - łaźnia parowo-rumiankowa, grzyb wodny, przeciwprąd, leżanki z hydromasażem, gejzer, wodny masażer barków  - KĄP SIĘ ILE CHCESZ (sprawdź godziny otwarcia)   
 • Sala fitness wyposażona w rowerki, stepery, masażer Rolletic  - ĆWICZ KIEDY CHCESZ 
 • Taras  
 • Ogród - z wieloma miejscami do odpoczynku
 • Altana nad wodą
 • Łączki do opalania
 • Leżaki i hamaki do błogiego lenistwa w cieniu dębów
 • Bezpłatny parking
 • Wi-Fi

Atrakcje płatne:

* - elementy Pakietu nie podlegają modyfikacjom

** - cena nie obejmuje opłaty klimatycznej w wysokości 5,00zł/os./doba 

Przyjazd 14:00
Wyjazd 11:00

Zwierzęta nie są akceptowane

OBIEKT PRYJAZNY DOROSŁYM (powyżej 12 lat)

Dzieci są największą radością dla nas wszystkich, czasami jednak chcemy odpocząć w atmosferze błogiego spokoju i relaksu.

W Wellness&SPA W Krainie Alicji staramy się dostarczyć Państwu jak najlepsze warunki do osiągnięcia dobrego samopoczucia.

Jesteśmy świadomi, że dzieci mogą czuć się z tego względu mniej swobodnie. Nie każde miejsce jest więc odpowiednie dla nich. 

Dziękujemy za Państwa zrozumienie i zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Mastercard Maestro Visa Visa Electron